Duże Biuro - Biuro Rachunkowe

W skład pakietu DGCS System Duże Biuro wchodzą moduły:

  • KPiR
  • Księga Handlowa
  • Kadry i Płace
  • Fakturowanie
  • Delegacje
  • Deklaracje
  • Amortyzacja
  • Ryczałt
  • KPiR RR                                          Cenna netto pakietu : 3 290,00

 


 

Ceny netto dla  pakietu DGCS System DUŻO BIURO

 

Nazwa

DGCS System DUŻE BIURO

Wersja                     Księga Handlowa, KPIR, KPiR RR, Ryczałt, Kadry i Płace, Fakturowanie, Deklaracje, Delegacje, Środki Trwałe
Zakup abonamentu 3290,00 zł
Przedłużenie abonamentu
890,00 zł
Przedłużenie nieaktualnego abonamentu
900,00 zł

  Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23 % podatku VAT


 
Księga Handlowa moduł przeznaczony do prowadzenia pełnej księgowości w firmach, biurach rachunkowych i innych organizacjach. Zastosowanie Księgi Handlowej znacząco ułatwia pracę zarówno wykwalifikowanym księgowym, pracujących w biurach rachunkowych lub firmach, jak i osób prowadzących księgowość samodzielnie. Program realizuje wszystkie operacje księgowe, począwszy od tworzenia planu kont i łatwego księgowania dokumentów, poprzez rozrachunki i rozliczenia, aż po automatyczne sporządzanie pełnej tabeli bilansowej i rachunku zysków i strat, deklaracji oraz różnego rodzaju zestawień i raportów.
                                                               Więcej:  Księga Handlowa
 
KPiR - Księga Przychodów i Rozchodów moduł przeznaczony dla firm i biur rachunkowych, prowadzących rozliczenia na podstawie uproszczonej księgowości. Prowadzi ewidencję zakupu i sprzedaży, posiada również rozbudowany system raportowania. Aplikacja stanowi udane połączenie standardowych i wymaganych prawem funkcjonalności z unikalnymi możliwościami, dostępnymi najczęściej w znacznie bardziej zaawansowanych i droższych rozwiązaniach. Udostępnienie narzędzi do pracy zdalnej przez internet powoduje, że aplikacja może być swobodnie wykorzystywana w telepracy, a także znacząco usprawnia funkcjonowanie biur rachunkowych, dając możliwość aktywnej współpracy z ich klientami w zakresie raportowania, czy wprowadzania dokumentów.
                                                                Więcej: Księga PiR

Kadry i Płace moduł wspomagający zarządzanie płacami w firmie i biurze rachunkowym, usprawnia codzienne zadania pracowników odpowiedzialnych za rachubę płac. Narzędzie zapewnia pełną obsługę procesów płacowych, począwszy od ewidencjonowania danych z różnego rodzaju umów pracownika, na generowaniu deklaracji podatkowych i wymiany danych z programem Płatnik.

                                                               Więcej: Kadry i Płace

Fakturowanie to jeden z prostszych i bardziej przejrzystych programów do fakturowania na rynku. Posiada wiele opcji zaawansowanych, przydatnych w trakcie prowadzenia bez magazynowej sprzedaży. Takich jak: obsługa sprzedaży poza granice kraju, wystawianie wszystkich rodzajów dokumentów sprzedaży (faktury: VAT, VAT marża, eksportowe, wewnątrzwspólnotowe), zestaw słowników, import danych z programu Magazyn Multi DOS i wiele więcej.

                                                                Więcej: Fakturowanie

Delegacje to aplikacja niezbędna w każdej firmie, której pracownicy są delegowani do pracy w terenie. Pozwala szybko i łatwo obliczać należne diety, ryczałty oraz koszty podróży służbowych krajowych i zagranicznych. Znacznie ułatwia pracę firmom zatrudniającym akwizytorów i przedstawicieli handlowych. Program został zaprojektowany pod kątem łatwości, szybkości i dokładności rozliczania.

                                                                 Więcej: Delegacje


 

Pobierz demo dla Windows

 

Pobierz demo dla Linux